Malíři Brno – ten pravý tým

  • -

Malíři Brno – ten pravý tým

Category : Články partnerů

Jsme specialisté na malířské práce všeho druhu a ve všech druzích prostor. Naši lidé vám rádi pomohou s návrhem inovace pokoje či pokojů od začátku do konce. Vybereme s vámi jak barevné sladění v různých variantách, tak i strukturu barvy, aby odpovídala vaší představě.

Malíři Brno barvy namíchají buď ručně, nebo můžeme pracovat i s odstíny nastavenými od výrobce. Vzhledem k dlouhým letům praxe nám nedělá jakákoli zakázka sebemenší problém.

Malířství Brno

Jsme tu pro Vás i o víkendech.

Prostory? Skutečně jakékoli

Malíři Brno mají bohaté zkušenosti s inovací a renovací obytných prostor, komerčních místnosti, zdravotních středisek, schodišť i nebytových objektů libovolného druhu, velikosti a náročnosti.

Tohle všechno lze provést i v tzv. zakázce „na klíč“, čili bez fyzické účasti klienta.

Správné barvy jsou základem dobrého provedení

Základem malování pokojů a místností všeho druhu je, aby barvy vydržely to nejdéle a odolaly veškerým nepříznivým vlivům. Z toho důvodů malíři Brno pečlivě konzultují s každým zákazníkem konkrétní rizika pro jednotlivé malované plochy a následně navrhují ty nejlepší kombinace v zájmu trvalosti následného nátěru.

Omyvatelné barvy s latexovým základem pro vnější i vnitřní nátěr. Plastické barvy na omítku, nátěry na hliníkovém základu či penetrační nátěry. To je jen několik typů barev, které je možné použít v nejrůznějších situacích v zájmu co nejlepšího výsledku.

S ohledem na účel

Malování povrchu vně nebo uvnitř neznamená jen klasické štětky nebo válečky. Malíři Brno používají totiž jak tradiční, tak i méně obvyklé techniky. Jejich kombinací lze dosáhnout velmi širokého spektra výsledků.

Krom běžného válečku sem patří i linkování, tupování nebo batikování. Zvládáme reliéfní povrchy, plastické omítky i jiné dekorativní přístupy. Štukování nebo stěrkování omítek je samozřejmou součástí této nabídky stejně jako drobné úpravy povrchů, například vyhlazování tmelem.

Detaily po celou dobu na zřeteli

Protože malování exteriérů i interiérů je komplexní záležitost, zahrnují naše služby i drobné úpravy připravující povrch na nový nátěr či úpravu – oškrab starých maleb, stržení tapet, izolace skvrn, přebrus omítek nebo asistenci bytového architekta.

I tým profesionálů, jako jsou malíři Brno, způsobí při práci nepořádek. To je nevyhnutelné i při sebeopatrnějším postupu. V rámci komplexnosti služeb tedy zajišťujeme odtažení a zakrytí nábytku i spotřebičů – a opětovné umístění zpět po skončení našich činností. Dodáváme a následně likvidujeme veškeré obalové materiály, kompletně umýváme a čistíme podlahy včetně hloubkového mokrého čištění koberců průmyslovými vysavači.

Nonstop dostupnost

V případě jakýchkoli dotazů, podnětů, připomínek nebo potřeby přímé domluvy nás bez váhání kontaktujte kdykoli včetně víkendů na čísle +420 775 442 542 nebo mailové adrese info@malirstviprochazka.cz