O nás

Stěhování levně Praha

Stěhování levně Praha bylo jako firma založeno roku 2011. Od té doby působíme hlavně v Praze a Středočeském kraji, stejně tak ale i v celé ČR i dalších Evropských zemích.

Poskytujeme vysoce kvalitní, 100% spolehlivé, cenově férové a lidsky profesionální služby v oblasti stěhování, montáže i demontáže nábytku, vyklízení objektů a dalšího přidruženého servisu.

Cokoli chcete někam odněkud přesunout, neváhejte se na nás obrátit. 

“S námi poznáte, že je rozhodně lepší se přestěhovat, než vyhořet.”

Vize

  • Základem naší firemní filosofie je poskytnutí kvalitního a přitom cenově dostupného stěhovacího servisu všem klientům jak v jednotlivých úkonech, tak v komplexních řešeních a dlouhodobé spolupráci.
  • Naším cílem je zaujmout v tomto oboru přední místo v ČR i rozšiřovat naši působnost dále do Evropy. Každý den kompletujeme nejen jednotlivé zakázky, ale soustředíme se také na průběžnou inovaci samotného procesu stěhování a našeho přístupu v dlouhodobém horizontu.
  • Pravidelně investujeme do rozvoje a budeme tak činit nadále. Stejně tak spolupracujeme se silnými a ověřenými partnery, kteří mohou naše služby doplnit – a my naopak jejich.

Naše cíle

  • Být teď i v budoucnu dlouhodobým partnerem našich klientůjasnou, čitelnou a konzistentní strategií a tedy jasnou volbou i pro další spolupráce. Ze zpětné vazby zákazníků pak vytvářet optimální řešení, která klientovi přinesou to nejlepší portfolio služeb v oblasti stěhování.
  • Přicházet s novými řešeními na trhu stěhovacích služeb a reflektovat potřeby a přání zákazníka – jak aktuální, tak i ty budoucí.
  • Posilujeme naše postavení na tuzemském i zahraničním trhu a budeme tak činit i nadále – rosteme nejen na nich, ale i za hranicemi. To vše s využitím zkušeností z mnoha různých druhů stěhování v průběhu aktivních let praxe.
  • Vyhledávat, trénovat a zaměstnávat kvalitní a loajální pracovníky, rozvíjet je a spravedlivě odměňovat podle kvality odvedené práce a jejich vlastního výkonu i přínosu pro tým a výsledky firmy jako celku.

Náš tým

  • Naši pracovníci mají rozsáhlé a dlouholeté zkušenosti se stěhováním všeho druhu a s řízením celého procesu. Samozřejmostí je jejich kvalitní vybavení k manipulaci všemi typy břemen a k dispozici je adekvátní vozový park.
  • Protože své lidi kontinuálně školíme, máme přehled o novinkách na trhu. Každý pracovník se tak může podílet na řešení klientských požadavků k maximální spokojenosti zákazníka. Jsme díky tomu také vždy schopni rychle reagovat na nově vzniklé situace i jakékoli problémy.