Ceník

Kompletní ceník našich služeb

V tabulkách najdete veškeré ceny stěhovacích prací v rámci Prahy, ČR i celé Evropy, stejně tak služeb typu stěhování těžkých břemen, ekologické likvidace, montáže a demontáže nábytku a vyklízení pozůstalostí.

Služby účtujeme obvykle podle času či ceny za ujetý kilometr, zvolený vůz, počet pracovníků apod.

Pro nezávaznou kalkulaci Vašeho konkrétního případu nám zašlete poptávku skrze formulář, případně na e-mail stehovanilevnepraha@gmail.com.

Dotazy Vám také zodpoví naši pracovníci na číslech v sekci Kontakt.

Ceník stěhování po Praze

Stěhování v Praze je počítáno v hodinové sazbě za počet pracovníků a velikost vozu. Přehled uvádí tabulka níže.

Ceník těžká břemena

Nedělají nám problémy ani těžká břemena jako klavíry, trezory, pianina, stroje a další velmi objemné či těžké věci.

Přijedeme vybaveni popruhy, rudlíky, plošinami a dalšími pomůckami. Cena se odvíjí od váhy, počtu pater či další vzdálenosti.

Příklad: Stěhování piána o hmotnosti cca 150 Kg z přízemí do 1. patra vyjde na 2190 Kč (1190 Kč paušální poplatek + 250 Kč za jedno patro + 750 Kč/hod za dva pracovníky s vozem do 15m3).

Ceník montáže nábytku

Montáž nábytku je účtována v hodinové sazbě za počet pracovníku a je pouze orientační. Pro přesnější odhad nám prosím zašlete foto nábytku, případně popis toho, co a jak se bude montovat a náš specialista Váš kontaktuje s odhadem. Je také možné domluvit návštěvu technika přímo na místě, který cenu stanoví. Tato prohlídka je v rámci Prahy ZDARMA.

EXTRA: neviditelný spoj 900 kč/ks, výřez dřezu a baterie 300 kč, řez kuchynské linky 300 kč/řez, instalace vestavěných elektrických zařízení 575 Kč/ks

Ceník vyklízení nemovitostí

Cenu za vyklízení nemovitostí má formu hodinové sazby závislé na počtu pracovníků, použité technice a je pouze orientační. Pro přesnější odhad nám prosím zašlete foto nábytku, případně popis toho, co a jak se bude montovat a náš specialista Váš kontaktuje s odhadem. Je také možné domluvit návštěvu technika přímo na místě, který cenu stanoví. Tato prohlídka je v rámci Prahy ZDARMA.

Jsme schopni odkoupit celou pozůstalost a vyklízíme za nejlepší ceny

Ceník obalového materiálu

Máme v nabídce mnoho druhů obalového materiálu, sami používáme jen kvalitní krabice i obaly. Obalový materiál Vám můžeme zavést vlastním vozem, případně je k vyzvednutí na Praze 4 – Michle. Zboží je obvykle skladem k okamžitému odběru.

 Dovoz obalového materiálu 300 Kč po Praze / mimo Prahu 9 Kč/km

FAQ – časté dotazy

  • Ceny stěhování a ceny stěhovacích služeb se vždy počítají od okamžiku přistavení stěhovacího vozu a začátku práce ve Vámi určený čas.
  • Cena stěhování těžkých břemen se počítá dle vlastního ceníku
  • Nabízíme slevy
  • V dobé čase 22:00 – 06:00 hod se účtuje přirážka 25% za práci v noci
  • Předběžná kalkulace ceny bude stanovena naším pracovníkem po prohlídce před nastěhováním. Náš technik může také stanovit cenu při osobní návštěvě na místě nákladky, která je nezávazná a v rámci Prahy ZDARMA.
  • Stěhujeme 7 dní v týdnu, o víkendu a svátcích se ceny nemění
  • První 2 hodiny právě se účtují celé, pak se cena počítá za každých započatých 15 minut práce.
  • Ceny větších objemů práce nebo delší spolupráce se stanovují individuálně.
  • Od 3. patra včetně se účtuje poplatek 50 Kč za každé patro, pokud věc nese jeden pracovník a 100 Kč/patro, jsou-li pracovníci dva
  • Minimální cena každé zakázky je dvojnásobek hodinové sazby