Stěhovací služby

Stěhování těžkých břemen

Díky špičkovému vybavení jsme schopni stěhovat těžká i objemná břemena. Stěhujeme klavíry, piana, trezory, sochy i přístroje. Se stěhováním těžkých břemen máme mnohaleté zkušenosti, těžká břemena odborně stěhujeme v Praze, ČR i Evropě.

Full service

nebo také „door to door“ stěhování, služba na klíč, u které nemusíte být fyzicky přítomni. Pracovníci vše pečlivě zaevidují, podrobně naplánují všechny fáze včetně montáže a demontáže nábytku a na cílovém místě vše opět smontují.

Mezinárodní stěhování

Stěhování rodinných domů, bytů i kanceláří mezi státy.

Dále nabízíme:

  • Služby stěhování bytů, domů a kanceláří, obchodů, provozoven, skladů, dílen, těžkých, objemných a atypických břemen apod.
  • Vyklízení půd, sklepů, skladišť, pozůstalostí, nemovitostí včetně demolice části nebo celého objektu, následného odvozu sutin a ekologické likvidace odpadu.

Stěhování

Bezplatná návštěva

Ke všem těmto službám poskytuje firma Stěhování levně Praha předchozí bezplatnou návštěvu technika na místě spojenou s nezávaznou podrobnou kalkulací celé operace.

Stejně tak je ke všem typům zakázek možné poskytnutí obalového materiálu, přepravek, krabic a dalších stěhovacích pomůcek. Tento materiál je možné dovézt po Praze i jinam nebo vyzvednout přímo ve výdejním místě na Praze 4 – Michle.

Před každým stěhováním doporučujeme zákazníkům

  • Sepsat si podrobný seznam stěhovaného inventáře, díky kterému jsme schopni velmi přesně odhadnout celkovou cenu procesu.
  • U těžkých, rozměrných nebo atypických břemen (stroje, soustruhy, klavíry, sochy, trezory, servery, klimatizace apod.) doporučujeme znalost přesných rozměrů a váhy. Velmi nám také pomohou informace o obtížích v terénu (strmé schody, nízké stropy, náročná orientace v terénu apod.)
  • Na místě nakládky i vykládky zajištětě prosím dostatečné parkovací místo pro stěhovací vůz, na místě vykládky totéž, pokud je to ve vašich silách.

Uděláme všechno pro to, abychom vás přestěhovali hladce, profesionálně, bezpečně a bez zbytečných starostí navíc. Máme četné pozitivní reference a budeme rádi, když mezi spokojené zákazníky budete patřit i vy.

Prohlédněte si Náš přívětiví stěhovací ceník