Stěhování objemných předmětů není problém

  • -
stěhování objemných břemen Praha

Stěhování objemných předmětů není problém

Category : Články partnerů

Potřebujete přestěhovat kancelář nebo sklad? Obáváte se stěhování těžkých strojů? Sháníte někoho na přestěhování klavíru? Jak je to s pojištěním či dohledem v případě cenných nebo uměleckých předmětů? Hledáte spolehlivého partnera se zkušenostmi a potřebným vybavením? Naše služby zahrnují stěhování těžkých břemen všech druhů, tvarů i hmotností. Rádi se pustíme do stěhování firemního provozu plného těžkých strojů i do přestěhování piána z panelákového bytu. Pro stěhování z vyšších pater zajistíme vysoký jeřáb a na vše může dohlížet partnerská bezpečnostní služba.

Stěhování těžkých břemen provádí náš tým stálých a speciálně vyškolených pracovníků, u kterých provádíme pravidelné přezkoušení a školení v bezpečnosti práce. Můžeme tak přestěhovat jakékoliv břemeno i za stížených podmínek jako jsou práce ve výškách nebo stísněné prostory. Disponujeme veškerým nezbytným technickým vybavením jako jsou zvedáky, podvozky, kladkostroje, jeřáby, vysokozdvihy nebo auta s rukou. Vše pak jistí bohatý vozový park a široká nabídka ochranných fólií a stěhovacích boxů. Ptáte se, co vše jsme schopni s tímto vybavením přestěhovat?

Stěhování těžkých břemen zahrnuje:

  • hudební nástroje
  • trezory
  • stroje
  • starožitný nábytek
  • obrazy a sochy
  • tiskařské přístroje
  • citlivé lékařské a měřící přístroje a další

Stále si nejste jisti naši nabídkou? Máte speciální požadavky? Potřebujete přemístit umělecké předměty z muzea, galerie či od soukromého sběratele? Obáváte se poškození nebo nehody? Naše služby máme hned trojnásobně pojištěné (standardně na 2 miliony korun) s možností připojištění cenných předmětů. Ke stěhování používáme na míru vyrobené dřevěné přepravní boxy, které lze přemístit v bezpečnostním režimu za dohledu profesionální ochranky. Běžně spolupracujeme s laboratořemi, univerzitami a nemocnicemi, kterým zajišťujeme stěhování biohazardů, centrifug, inkubátorů, hlubokomrazících boxů a dalších menších i větších lékařských přístrojů.