Foukaná minerální izolace

  • -

Foukaná minerální izolace

Category : Články partnerů

Jistě uvažujete již delší dobu, jak ušetřit na vytápění bytu, domu či průmyslového objektu. Řešením je změna dodavatele elektrické energie nebo plynu, další možností ale jak ušetřit je lepší zateplení Vašeho bydlení. V současné době se intenzivně aplikuje foukaná izolace.

Moderní technologií zateplení je v současné době foukaná izolace Izotom, která přináší celou řadu výhod pro spotřebitele. Jednou nespornou výhodou je čistota při prováděných pracích. Nákladní automobil s materiálem přijede před Vás, pomocí hadice se natáhne materiál až na místo určené k zateplení, do takzvaného rozvlákňovacího stroje, který materiál dávkuje pomocí vzduchu.

Individuální přístup k zákazníkům

Pro tuto technologii jsou vyškoleni naši zaměstnanci, kteří přispějí k řešení Vašich požadavků. Samotné izolování přináší veliké finanční úspory za vytápění. Kalkulaci a konzultaci provedou naši zaměstnanci zdarma, kteří po vzájemné dohodě nabídnou návštěvu, který na místě zateplení provede prohlídku. Takto lze izolovat novostavby, dřevostavby, rodinné domy a průmyslové objekty, trámové stropy, střechy nebo půdní prostory.

Firma nabízí především kvalitu za rozumnou cenu, serióznost zaměstnanců a vstřícný přístup k řešení Vašich požadavků. Samotné zateplení přináší především značné finanční úspory za vytápění a v letním období zamezuje přehřívání horních pater budov, a tím zvyšuje komfort bydlení.