Dřevěné příhradové vazníky

  • -

Dřevěné příhradové vazníky

Category : Články partnerů

Dřevěný příhradový vazník je de facto konstrukce vyrobená ze dřeva a sloužící k přenosu zatížení střešního pláště. Vazníky, ale i další stavební úpravy realizuje firma Izotom. Patří mezi ně i přívod vlastního zdroje pitné vody, a to v podobě vrtané studny anebo úspora při spotřebě energie – optimálním zateplením pomocí foukané izolace.

Jaké jsou výhody vazníků?

Dřevěné příhradové vazníky pokud se kvalitně a přesně zpracují ve výrobě, tak nabízí minimum prořezu, a to i na základě toho, že je kvalitně zpracován výsledný projekt. Vazníky lze realizovat do libovolných tvarů střech, nabízí rychlou a jednoduchou montáž za velmi příznivé ceny. Příhradové vazníky je možné také využít s klasickými krovy nebo plochými střechami.

Jak je možné využít příhradové vazníky?

Jak příhradové vazníky je velmi snadné. Ideálním řešením je realizace u nástaveb bytových domů, také u střech rodinných domů nebo u občanských staveb. Mezi ně se řadí školy, průmyslové nebo výrobní a zemědělské budovy, supermarkety, ale také školy.

Pila Izotom nabízí ve svých službách také bezplatnou poradenskou činnost v oboru příhradových vazníků, v rámci bezplatného poradenství získá zákazník i navržení střechy s příhradovými vazníky nebo zpracování kalkulace (cenové nabídky), samozřejmostí je pak dodávka a realizace příhradových vazníků u vašeho domu nebo objektu.